2018 TEAM CAMP CARDINAL

DAY 2:

ADDITIONAL INFO:

SCHEDULES

 

Day 1

July 28, 2018
Time Home Team   Away Team Location Notes
10:00 AM Gilbert Varsity vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 1)
10:00 AM Marion Red vs Burke Forker Building (Court 10)
10:00 AM Ankeny Maroon vs Iowa City High Forker Building (Court 11)
10:00 AM North Cedar vs Dowling Catholic White Forker Building (Court 12)
10:00 AM Waukee Purple vs Dowling Catholic Maroon Forker Building (Court 13)
10:00 AM Nevada, MO vs West Liberty Forker Building (Court 14)
10:00 AM Humbodt vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 2)
10:00 AM Marion Gold vs North Polk Lied Rec Center (Court 3)
10:00 AM Ankeny Gold vs Davenport North Lied Rec Center (Court 4)
10:00 AM Springville vs Davenport West Red Lied Rec Center (Court 5)
10:00 AM Ballard vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 6)
10:00 AM Belmond-Klemme vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
10:00 AM St Albert vs Des Moines Christian Forker Building (Court 9)
10:30 AM North Polk vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 1)
10:30 AM St Albert vs Nevada, MO Forker Building (Court 10)
10:30 AM Marion Red vs Iowa City High Forker Building (Court 11)
10:30 AM Ankeny Maroon vs Dowling Catholic White Forker Building (Court 12)
10:30 AM North Cedar vs Dowling Catholic Maroon Forker Building (Court 13)
10:30 AM Des Moines Christian vs Waukee Purple Forker Building (Court 14)
10:30 AM Gilbert Varsity vs Davenport North Lied Rec Center (Court 2)
10:30 AM Humbodt vs Davenport West Red Lied Rec Center (Court 3)
10:30 AM Marion Gold vs Ballard Lied Rec Center (Court 4)
10:30 AM Ankeny Gold vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 5)
10:30 AM Davenport West White vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 6)
10:30 AM Springville vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
10:30 AM Burke vs West Liberty Forker Building (Court 9)
11:00 AM Davenport North vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 1)
11:00 AM Iowa City High vs Burke Forker Building (Court 10)
11:00 AM St Albert vs North Cedar Forker Building (Court 11)
11:00 AM Marion Red vs Des Moines Christian Forker Building (Court 12)
11:00 AM Ankeny Maroon vs Waukee Purple Forker Building (Court 13)
11:00 AM Dowling Catholic Maroon vs West Liberty Forker Building (Court 14)
11:00 AM North Polk vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 2)
11:00 AM Gilbert Varsity vs Ballard Lied Rec Center (Court 3)
11:00 AM Humbodt vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 4)
11:00 AM Marion Gold vs Springville Lied Rec Center (Court 5)
11:00 AM Davenport West Red vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 6)
11:00 AM Ankeny Gold vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
11:00 AM Dowling Catholic White vs Nevada, MO Forker Building (Court 9)
11:30 AM Ankeny Gold vs Ballard Lied Rec Center (Court 1)
11:30 AM Marion Red vs Waukee Purple Forker Building (Court 10)
11:30 AM Ankeny Maroon vs North Cedar Forker Building (Court 11)
11:30 AM West Liberty vs Des Moines Christian Forker Building (Court 12)
11:30 AM Nevada, MO vs Dowling Catholic Maroon Forker Building (Court 13)
11:30 AM Burke vs Dowling Catholic White Forker Building (Court 14)
11:30 AM Springville vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 2)
11:30 AM Davenport West White vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 3)
11:30 AM Gilbert Varsity vs North Polk Lied Rec Center (Court 4)
11:30 AM Humbodt vs Davenport North Lied Rec Center (Court 5)
11:30 AM Marion Gold vs Davenport West Red Lied Rec Center (Court 6)
11:30 AM Ottumwa vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
11:30 AM St Albert vs Iowa City High Forker Building (Court 9)
01:45 PM Marion Gold vs Ankeny Gold Lied Rec Center (Court 1)
01:45 PM Dowling Catholic White vs West Liberty Forker Building (Court 10)
01:45 PM Iowa City High vs Nevada, MO Forker Building (Court 11)
01:45 PM St Albert vs Burke Forker Building (Court 12)
01:45 PM Marion Red vs Dowling Catholic Maroon Forker Building (Court 13)
01:45 PM Ankeny Maroon vs Des Moines Christian Forker Building (Court 14)
01:45 PM Ballard vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 2)
01:45 PM Davenport West Red vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 3)
01:45 PM Davenport North vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 4)
01:45 PM Gilbert Varsity vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 5)
01:45 PM Humbodt vs Springville Lied Rec Center (Court 6)
01:45 PM North Polk vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
01:45 PM Waukee Purple vs North Cedar Forker Building (Court 9)
02:15 PM Humbodt vs Ballard Lied Rec Center (Court 1)
02:15 PM Des Moines Christian vs Nevada, MO Forker Building (Court 10)
02:15 PM Dowling Catholic Maroon vs Burke Forker Building (Court 11)
02:15 PM Dowling Catholic White vs Iowa City High Forker Building (Court 12)
02:15 PM St Albert vs Ankeny Maroon Forker Building (Court 13)
02:15 PM North Cedar vs Marion Red Forker Building (Court 14)
02:15 PM Marion Gold vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 2)
02:15 PM Ankeny Gold vs Springville Lied Rec Center (Court 3)
02:15 PM Davenport North vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 4)
02:15 PM North Polk vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 5)
02:15 PM Gilbert Varsity vs Davenport West Red Lied Rec Center (Court 6)
02:15 PM Davenport West White vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
02:15 PM Waukee Purple vs West Liberty Forker Building (Court 9)
02:45 PM Gilbert Varsity vs Springville Lied Rec Center (Court 1)
02:45 PM North Cedar vs West Liberty Forker Building (Court 10)
02:45 PM Waukee Purple vs Nevada, MO Forker Building (Court 11)
02:45 PM Des Moines Christian vs Burke Forker Building (Court 12)
02:45 PM Dowling Catholic Maroon vs Iowa City High Forker Building (Court 13)
02:45 PM St Albert vs Dowling Catholic White Forker Building (Court 14)
02:45 PM Humbodt vs Ankeny Gold Lied Rec Center (Court 2)
02:45 PM Waukee Gold vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 3)
02:45 PM Ballard vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 4)
02:45 PM Davenport West Red vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 5)
02:45 PM North Polk vs Davenport North Lied Rec Center (Court 6)
02:45 PM Marion Gold vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
02:45 PM Marion Red vs Ankeny Maroon Forker Building (Court 9)
03:15 PM Belmond-Klemme vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 1)
03:15 PM St Albert vs Marion Red Forker Building (Court 10)
03:15 PM Ankeny Maroon vs West Liberty Forker Building (Court 11)
03:15 PM North Cedar vs Nevada, MO Forker Building (Court 12)
03:15 PM TBD/TBA vs TBD/TBA Forker Building (Court 13)
03:15 PM Waukee Purple vs Burke Forker Building (Court 14)
03:15 PM Gilbert Varsity vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 2)
03:15 PM Humbodt vs North Polk Lied Rec Center (Court 3)
03:15 PM Marion Gold vs Davenport North Lied Rec Center (Court 4)
03:15 PM Ankeny Gold vs Davenport West Red Lied Rec Center (Court 5)
03:15 PM Springville vs Ballard Lied Rec Center (Court 6)
03:15 PM Waukee Gold vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
03:15 PM Des Moines Christian vs Iowa City High Forker Building (Court 9)
03:45 PM Ballard vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 1)
03:45 PM Waukee Purple vs Iowa City High Forker Building (Court 10)
03:45 PM St Albert vs Des Moines Christian Forker Building (Court 11)
03:45 PM Marion Red vs West Liberty Forker Building (Court 12)
03:45 PM TBD/TBA vs TBD/TBA Forker Building (Court 13)
03:45 PM Ankeny Maroon vs Nevada, MO Forker Building (Court 14)
03:45 PM Davenport West Red vs North Polk Lied Rec Center (Court 2)
03:45 PM Gilbert Varsity vs Ankeny Gold Lied Rec Center (Court 3)
03:45 PM Humbodt vs Marion Gold Lied Rec Center (Court 4)
03:45 PM Springville vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 5)
03:45 PM Ottumwa vs Waukee Gold Lied Rec Center (Court 6)
03:45 PM Davenport North vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
03:45 PM North Cedar vs Burke Forker Building (Court 9)
04:15 PM Waukee Gold vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 1)
04:15 PM North Cedar vs Iowa City High Forker Building (Court 10)
04:15 PM Waukee Purple vs Des Moines Christian Forker Building (Court 11)
04:15 PM St Albert vs West Liberty Forker Building (Court 12)
04:15 PM TBD/TBA vs TBD/TBA Forker Building (Court 13)
04:15 PM Marion Red vs Nevada, MO Forker Building (Court 14)
04:15 PM Ballard vs North Polk Lied Rec Center (Court 2)
04:15 PM Davenport West Red vs Davenport North Lied Rec Center (Court 3)
04:15 PM Gilbert Varsity vs Marion Gold Lied Rec Center (Court 4)
04:15 PM Ankeny Gold vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 5)
04:15 PM Springville vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 6)
04:15 PM Humbodt vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
04:15 PM Ankeny Maroon vs Burke Forker Building (Court 9)
04:45 PM Ankeny Gold vs Ottumwa Lied Rec Center (Court 1)
04:45 PM North Cedar vs Des Moines Christian Forker Building (Court 10)
04:45 PM Iowa City High vs West Liberty Forker Building (Court 11)
04:45 PM Burke vs Nevada, MO Forker Building (Court 12)
04:45 PM St Albert vs Waukee Purple Forker Building (Court 14)
04:45 PM Springville vs Davenport West White Lied Rec Center (Court 2)
04:45 PM Waukee Gold vs North Polk Lied Rec Center (Court 3)
04:45 PM Ballard vs Davenport North Lied Rec Center (Court 4)
04:45 PM Gilbert Varsity vs Humbodt Lied Rec Center (Court 5)
04:45 PM Marion Gold vs Belmond-Klemme Lied Rec Center (Court 6)
04:45 PM Davenport West Red vs TBD/TBA Lied Rec Center (Court 7)
04:45 PM Marion Red vs Ankeny Maroon Forker Building (Court 9)